Numerologie

Nabídka numerologických rozborů na téma zdraví, povolání, partnerství, roční osobní vibrace a jak ji využít ve svůj prospěch, numerologie jména a přímení, color-numerologie..a další.

Můžete si vybrat pouze jeden rozbor nebo libovolné kombinace.

Máte období, kdy se Vám nedaří, kdy nic nejde podle Vašich představ a plánů? Nerozumíte svým dětem, partnerovi? Řešíte zdraví, práci?

Možná více pochopíte díky numerologickému rozboru pro Vás na míru.

Každý z nás prochází určitými cykly, etapami a zkušenostmi. Tak jako naše planeta Země je ovlivňována ročními obdobími, tak i my jsme ovlivňováni čísly - zjednodušeně řečeno.

Vše začíná datem narození (životní číslo). Poté jménem a příjmením (vibrace čísel ve jméně) - u žen převážně je to i více příjmení za život. Poté devítiletými ročními cykly (1 - 9). Vliv má na nás i místo bydliště (opět vibrace v číslech), kde podnikáme, kam si jezdíme odpočinout (dovolená), jakými barvami se obklopujeme a naopak jaké nám chybí, jak pečovat o své zdraví - konkrétně jaký orgán si hýčkat.

Díky numerologickému rozboru můžete více porozumět všemu, co se vám právě v současné době děje a jak s "tím" naložit.  Řeknete si: "OK, tak teď nemá cenu tlačit na pilu, teď mám naopak vypnout a více odpočívat a nabírat sílu, na další období, které přijde potom..." Naučíte se být k sobě i ke svému okolí laskaví a trpěliví, pochopíte souvislosti, které jste dříve ani neviděli, budete více v klidu, protože zjistíte, že stejně vaše úsilí a tlak nefunguje a nebo funguje špatně. Naopak se naučíte využívat svoji sílu a potenciál, když je právě na vrcholu a vaše aktivita stoupá.

Jednoduše: "Zjednodušíte si život!" 

Ale! Nic a nikdo za vás nic nevyřeší, čím si projít máme, tím si projdeme - obcházet to nemá smysl. Ale ta procházka nebude tak drastická, navíc nám bude ku prospěchu a my si toho budeme vědomi a s pokorou a vděčností ji přijmeme a možná si ji i užijeme.