Kód: 84

OBRAZ "Atlantida"

2 700 Kč
Skladem

Tento obraz nese poselství dávných předků Atlantidy. Otevírá nám přístup k zapomenutým informacím. Tvoří duchovní mosty mezi dalšími dimenzemi.

Použité krystaly a jejich význam:

Akvamarín – intuice, jasnovidectví a meditace o Atlantidě, Lemurii, a dalších ztracených světech. Duchovní světlo. Moudrost. Avanturín – prosperita nejen duchovní, pozitivita, světelný duch, ochrana. Apatit – vyšší vědomí, tvořivost, harmonizace čaker. Magnezit – klid a ochrana domova, představivost, harmonie mezi lidmi. Nefrit – sebeúcta, láska, zklidnění mysli, duchovní cesta.

Čakra:

Korunní, krční a srdeční.

Runa:

Pertho   , Laguz 

Pro koho:

Ten, kdo chce na sobě nejen duchovně pracovat, meditovat a podpořit vizualizaci.

Vhodné umístění:

Meditační prostory, pracovna, společné místnosti doma, dětský pokoj.

Čištění a nabíjení:

Vykuřovadlem – bílá šalvěj. Po vyvětrání místnosti použít vykuřovadlo – dřevo Palo Santo nebo vykuřovací směsi pro ochranu.

Rozměr: 40 x 40 cm

 

 

Popis vlastností minerálních kamenů a výrobků z nich, které se netýkají jeho chemických a fyzikálních vlastností, je uveden na základě neověřených a vědecky nepodložených, obecně šířených informací o tradičním lidovém využití kamene. Informace o zboží byly převzaty z literatury běžně dostupné. Informace o působení či účincích nejsou vědecky ani klinicky ověřené. Zboží nepředstavuje léčivý přípravek ani lék ve smyslu právních předpisů.