Kód: 87

MANDALA „Uvědomění“

3 300 Kč
Skladem

Tento obraz vyzařuje nekonečno možností tvoření svého života. Vybrat si lze z pestré škály cest hojností a krásy. Otevírá umělecké vlohy, které každý má. Je to mandala štěstí, krásy a uvědomění.

Použité krystaly a jejich význam:

Melounový turmalín – vnímání, spiritualita, klid, intuice, naděje. Kunzit – láska, ochrana, duchovno, kreativita. Nefrit – hojnost, zklidnění mysli, sebedůvěra. Rubelit – napojení na sebe sama, entuziasmus, soucit. Čaroit – propojení se svou duší, nadhled, harmonie, odstranění bloků.

Čakra:

Korunní a srdeční.

Runa:

Gebo  X,  Sowulo

Pro koho:

Ten, kdo chce být tvůrcem své naplňující cesty a chce být inspirací pro okolí. Kdo chce podpořit sebevyjádření všemožnými způsoby.

Vhodné umístění:

Kdekoliv. Do všech možných prostorů doma i v práci.

Čištění a nabíjení:

Vykuřovadlem – bílá šalvěj. Po vyvětrání místnosti použít vykuřovadlo – dřevo Palo Santo nebo vykuřovací směsi pro ochranu.

Rozměr: 40 x 40 cm

 

 

Popis vlastností minerálních kamenů a výrobků z nich, které se netýkají jeho chemických a fyzikálních vlastností, je uveden na základě neověřených a vědecky nepodložených, obecně šířených informací o tradičním lidovém využití kamene. Informace o zboží byly převzaty z literatury běžně dostupné. Informace o působení či účincích nejsou vědecky ani klinicky ověřené. Zboží nepředstavuje léčivý přípravek ani lék ve smyslu právních předpisů.